KEVADINE PÄRNU

Pärnu on tänu oma kaunitele randadele ja elavale atmosfäärile populaarne suvituskoht. Siiski on siin kaunis igal aastaajal, sealhulgas kevadel.

Põhjused, miks võiksid Pärnut külastada ka väljaspool suvehooaega:

  1. Leebe ilm

Kevadist Pärnut iseloomustab pehme ilm, kus temperatuurid jäävad vahemikku 5-15 kraadi. See teeb sellest ideaalse aja linna vaatamisväärsuste ja välitingimustega tutvumiseks ilma suvise intensiivse kuumuseta.

  1. Kaunis loodus

Pärnut ümbritseb kaunis loodus ja kevad on ideaalne aeg selle avastamiseks. Linna pargid ja aiad ärkavad ellu õitsevate lillede ja lopsaka rohelusega. Tee jalutuskäik Pärnu rannapargis, Jaansoni rajal või sõida linnast veidi välja terviseradadele. Külastamist väärib kindlasti Soomaa Rahvuspark, kus kevadine suurvesi on tekitanud viienda aastaaja.

  1. Vähem rahvast

Üks Pärnu külastamise eeliseid väljaspool kõrghooaega on see, et siin on vähem rahvamasse kui suvise kõrghooaja ajal. See tähendab, et saad linna vaatamisväärsusi ja restorane avastada rahulikumas tempos, ilma et peaksite pikkade järjekordade või rahvamassidega tegelema.

  1. Kultuurisündmused

Kevad on ka aeg, mil Pärnus toimuvad mitmesugused kultuuriüritused. Endla Teater ja Pärnu Kontserdimaja pakuvad mitmekesist etenduste programmi, millest leiab iga külaline midagi meelepärast. Samuti on Pärnu Muuseum suurepärane koht mida külastada ning viia end kurssi Pärnu linna ajalooga.

  1. Sport ja vaba aeg

Pärnu on suurepärane sihtkoht spordi ja vaba aja veetmise harrastajatele ning kevad pole siinkohal erandiks. Kuna ilmad on mahedad ja inimesi liigub vähem, on see ideaalne aeg jalgrattasõiduks, matkamiseks või rahulikuks jalutuskäiguks rannas. Pärnu linnas on kergliiklusteid kokku 70 kilomeetrit, mis teeb ringi avastamise eriti mugavaks.

On aeg pakkida kotid ning tulla kevadpuhkuseks Pärnusse!


Rannahotell
Rannahotell