5 põhjust, miks abielluda Rannahotellis

 

Pärnus, otse mererannas asuv Rannahotell on pruutpaaride seas väga populaarne ja hinnatud. Toome välja 5 põhjust, miks võiks just Rannahotelli enda pulmapaigana kaaluda.

 

  1. Tseremoonia ja pulmapeo saab korraldada ühes kohas

Hotelli merepoolsest hoovist leiab mitmeid ilusaid kohti, kus ilusa ilmaga tseremoonia läbi viia. Pruutpaari taustaks saab jääda nii meri kui ka imeilus okaspuuhekk. Isegi kehva ilmaga ei pea muretsema, kuna Rannahotelli restoranis asuv panoraamvaatega kaarjas salong on tseremoonia jaoks lausa täiuslik paik. Salongist on ustega eraldatud 300m2 restoran. Sinna mahutab 100+ inimesega pulmapeo ning jätab mõnusalt ruumi ka bändile ja tantsimiseks.

  1. Imeilus merevaade

Mis saaks olla romantilisem, kui pidada pulmapidu otse mere ääres? Restoranist, restorani terrassilt ning kolmekümne neljast toast või sviidist avaneb täiuslik vaade Pärnu lahele ja rannale. Akendest saab nautida imelisi päikesetõuse ja merre loojuvat päikest – seda sõltumata aastaajast. Kahest kõige luksuslikumast sviidist, Presidendi ja Kapteni sviidist saab nautida lausa panoraamvaadet.

  1. Maitsvad toidud

Rannahotelli restoran on tuntud enda kõrge taseme ja suurepäraste toitude poolest. Kokad annavad endast parima, et klientideni jõuaksid ainult maitsvad ja läbimõeldud road. Toitlustust saab tellida nii buffet-stiilis kui ka ettekandmisega. Buffet-stiilis menüüsid on nii 30€, 40€, 50€, 60€ inimese kohta. Iga menüü neist sisaldab kolme käiku. Endale meelepärase menüü leiab nii lihtsamate toitude armastaja kui ka toiduelamuste soovija. Restorani juht on sommeljee ning oskab iga menüü juurde soovitada hästi sobiva veini, vahuveini, šampanja või hoopis mõne muu joogi.

  1. Ei pea muretsema transpordi pärast

Nii pruutpaar kui ka külalised saavad pärast pidu mugavalt majutuda samas majas. Hotellis on kokku 55 numbrituba, millest 11 on sviidid. Kõik toad on helged, ilusad ja rannikustiilis. Tänu ööbimise võimalusele jääb ära mure, kuidas ja millal külalisi pärast pulmapidu peopaigast majutuskohta transportida. Samuti saab pruutpaar mõnes meie ilusas ja suuremas sviidis pulmapeoks sättida ning soovi korral ka fotograafiga pilte teha. Hotellis leidub palju ilusaid koridore ja trepihalle, kus romantilisi hetki jäädvustada.

  1. Säästa kuludelt

Pulmi planeerides tuleb ette kulusid, millele algul mõelda ei oskagi. Rannahotellis pulmi pidades paljusid kulusid ei kaasne. Näiteks ei küsita peoruumi renti. Kui mõelda toitlustusele, siis võrreldes cateringiga on veel üks kokkuhoiu koht – toitlustuse arvele ei lisandu teenindajate töötasu ega transporti. Rannahotellis korraldatakse aastaringselt erinevaid üritusi, tänu millele on neil välja kujunenud tehnika, lillede, valgustuse, õhtujuhtimise ja muid ürituste korraldusega seotud koostööpartnereid, mis võimaldab neid teenuseid pakkuda ka pruutpaaridele soodsamate hindadega.


Rannahotell
Rannahotell