BRONEERI ETTEVÕTTE JÕULUPEOKS TERVE HOTELL!

Sellel aastal viige oma ettevõtte üritus uuele tasemele ja broneerige terve hotell! Rannahotell on imeline mereäärne hotell, mis ühendab sujuvalt äri ja lõbu, pakkudes võrratut keskkonda, mis kahtlemata eristab teie üritust teistest.

Siit leiad mõned põhjused, miks võiksid ettevõtte jõulupeo korraldada just Rannahotellis.

Teie visioon, meie teostus

Kui otsustate rentida meie hotelli, saate vabad käed, et kujundada tõeliselt meeldejääv üritus, mis on tõeline peegeldus teie ettevõtte kultuurist ja väärtustest. Alates dekoratsioonidest ja pisikestest detailidest kuni meelelahutuseni- aitame teie mõtted edukalt teostada. Kui oled varasemate peopaikadega pidanud tegema kompromisse oma ideede osas, siis nüüd enam mitte.

Terve hotell teie päralt

Ei mingeid jagatud ruume ega liiga varajast öörahu- vaid teie meeskond ja imelised merevaated. Kogu Rannahotelli broneerimine pakub teile eksklusiivsust, privaatsust. Loovust ja koostööd soodustavat õhkkonda. Hiliste tundideni tantsimine ja hiljem koos hommikusöögi söömine aitab kindlasti meeskonna ühtustunnet veelgi suurendada.

Meeldejääv pidu mida mäletatakse veel aastaid

Ettevõtte jõuluüritus meie hotellis ei ole lihtsalt pidu. Merevaateid ja pühade soojust täis õhkkond, mis on võluv ja samas unustamatu. Teie meeskond lahkub mitte ainult positiivsete emotsioonidega, vaid ka kallite mälestustega, millest räägitakse veel aastaid.

Sujuv Planeerimine

Rannahotellil on ürituste korraldamistega pikk kogemus ja oleme pühendunud sellele, et teie ettevõtte jõuluürituse korraldamine oleks sujuv mitte stressirohke. Oleme terve korraldusperioodi olemas, et tagada, et iga detail oleks täiuslik ning saaksite juba enne ürituse korraldamist kinnituse, et saate rahuliku südamega üritust nautida ja ei pea muretsema pisiasjade pärast.

 

Mõned vahvad ideed  sinu järgmiseks jõuluürituseks:

  • Dekoreeri ruumid tõeliseks jõulude imedemaaks. Kasuta erinevaid tulukesi ja kunstlund! Tõeliselt jõululik õhkkond toob kõigil osalejatel jõulutunde südamesse.

 

  • Kogu meeskond kokku ja tee vahva jõulune gurmee toit või valmistage koos tiimiga piparkooke.

 

  • Sinu meeskond on rahvusvaheline? Paku menüüd, kust leiab traditsioonilisi jõulutoite, mis on populaarsed ka väljaspool Eestit.

 

  • Jõuluteemaline kokteilikoolitus. Valmistage koos kokteile, kus kasutatakse jõuludele iseloomulike koostisosi.

 

  • Talvine aardejaht. Peida sinna üllatusi, mida saavad su töötajad aasta jooksul kasutada vabal ajal lõõgastumiseks või peida kirjutatud kiitusi, et su töötajad teaksid, kui väga sa neid hindad.

 

  • Talvised rannamängud. Su meeskonnas leidub palju rannavõrkpalli huvilisi? Aga miks ei võiks rannavõrkpalli harrastada ka talvel? Samuti võite liivalosside asemel ehitada mõne vahva mängu raames lumelosse!

 

 

Loe rohkem jõulupidude kohta siit https://www.rannahotell.ee/joulupeod/ 

Pakkumist saad küsida ka otse kirjutades meile sales@rannahotell.ee

 


Rannahotell
Rannahotell