MEESKONNA ÜRITUSED RANNAHOTELLIS

Rannahotell pakub võimaluse pidada erinevaid sündmusi alustades pulmadest kuni konverentsideni välja.
Hotelli plussiks on paindlikkus, sest nii ruumid kui ka tehnika on planeeritud nii, et väikese vaevaga on võimalik muuta ruumi ilmet ja funktsiooni. Konverentsi valmidusega ruume on hotellis kokku viis.
Rannahotelli geograafiline asukoht loob suurepärase eelise näiteks Läti partneritega kohtumiseks –Tallinnast ja Riiast on ju peaaegu sama pikk maa sõita!

Boonuseks:

Imeline asukoht

Asume täpselt Pärnu ranna südames promenaadi ääres. Meie mereäärne asukoht on ideaalne keskkond loovaks mõtlemiseks ja meeskonnatööks.

Suur hoov ümber hotelli

Hotelli ümber asuvas hoovis on palju ruumi erinevate mängude ja muude tegevuste läbi viimiseks. 

Maitsev toitlustus igas hinnaklassis

Kõrgel tasemel Rannahotelli restoran pakub nii a’ la carte kui grupimenüüsid, mille seast saab igaüks endale meelepärase toitlustuse kombineerida. 

Pidu ja ööbimine ühes kohas

Hotelli mahub mõnusasti ööbima üle 100 inimese ja terve maja broneerimisel pakume alati ka erihinda. 33 toast avaneb suurepärane merevaate Pärnu rannale. 

Aitame organiseerimisel

Meeskonna ürituse planeerimine võib olla väga pingeline. Meil on palju kogemusi ja alati häid mõtteid ning aitame planeerimise faasist alates muuta sinu kogemuse võimalikult pingevabaks.

Ürituse edu ei sõltu ilmast

Juhul kui oled mõned tegevused planeerinud väljas, siis õnneks meie siseruumides on samuti piisavalt ruumi, et ükski planeeritud tegevus ei jääks ainult plaaniks! 

 

Suurema või väiksema meeskonnaürituse broneerimiseks kirjuta meile sales@rannahotell.ee


Rannahotell
Rannahotell