SÕBRAPÄEVA ERI: Ingrid jagab enda kogemusi Rannahotelliga.

Tere tulemast Rannahotelli blogisse! Sel nädalal tähistame sõprust ning selle erilise päeva puhul saame kuulda ühe meie armsa külalise kogemusi ja mälestusi. Igale ettevõttele on oluline oma püsiklientide toetus ja usaldus ning meil on heameel, et Ingrid jätkuvalt oma suvepuhkust Rannahotellis veedab!

Norras elav väliseestlane Ingrid on Rannahotelli külaline juba mitmeid aastaid. Tema lugu meenutab meile, kui oluline on luua sõprussuhteid ning hoida külalisi. 

Mis sind alguses Rannahotelli ja Pärnusse meelitas ja mis paneb sind igal aastal tagasi tulema?

Avastasin Rannahotelli otsides mereäärset hotelli, mis pakuks nii melu kui ka samal ajal rahu. Igal suvel toob mind tagasi  külalislahkus, imelised vaated rannale ja nostalgiast pakatav Rannahotell. Pärnu on väga armas linn ja igal suvel on siin jälle midagi uut avastada.

Kas saaksid jagada mõnda lemmikmälestust või kogemust Rannahotellis?

Minu lemmikud hetked on päikeseloojangud toa rõdul koos klaasikese veiniga ja hea raamatuga. Just sellised hetked teevad vaimu elavaks ja panevad tundma tänulikkust elu eest. Sellega meenub veel, et ühel aastal ei olnud enam minu lemmikut veini menüüs mille üle olin natukene kurb. Kuid järgmisel päeval oli üllatus suur, kui see vein oli minu jaoks tellitud. Milline teenindus!

Kuidas sa tavaliselt oma aega Pärnus veedad?

Mulle meeldib jalutada Pärnu võluvatel ja väikestel tänavatel, nautida maitsvaid eineid kohalikes kohvikutes ja muidugi veedan palju aega rannas päikest nautides. Mul kombeks ka puhkuse ajal palju lugeda, raamatu valin alati teie raamatukogust.

Mis on sinu jaoks Rannahotelli õhkkonnas ainulaadset või erilist võrreldes teiste kohtadega, kus oled peatunud?

Rannahotelli õhkkond on uskumatult sõbralik ja meeli rahustav. Detailidele on palju tähelepanu pööratud ning teenindus on nii soe ja tervitav. Tunnen alati nagu tuleksin koju!

Kas meie majal on mingeid erilisi mugavusi või omadusi, mis sulle olulised on?

Ma armastan Rannahotelli asukohta. Hommikuti jalutan enne hommikusööki mõned sammud randa ja naudin seda vaikust enne suurt melu.

Kas oled leidnud mingeid varjatud pärleid või lemmikkohti Pärnus, kus samuti igal aastal kindlasti käid?

Üks varjatud pärl, mille avastasin alles eelmine suvi on üks armas kohvik Pärnu vanalinnas. See on täiuslik koht kohvi nautimiseks. 

On sul jagada mõnda naljakat või südamlikku lugu, mis sinuga Rannahotellis juhtunud on?

Üle-eelmisel suvel kohtusin Rannahotellis Norra reisigrupiga, kes esimesest hetkest olid nagu vanad tuttavad. Veetsime koos mitu päeva Pärnut avastades. Paari inimesega suhtlen Norras siiani tihti. On hämmastav, kuidas Rannahotell suudab inimesi kokku tuua.

Mida ütleksid neile, kes kaaluvad esimest korda Rannahotelli külastamist?

Ma soovitan Rannahotelli igale inimesele, kes otsib tõeliselt pingevaba mereäärset puhkust. Rannahotell võidab kindlasti teie südame.

 

Ingridi lugu on palju enamat kui lihtsalt lugu hotellis viibimisest. See on lugu sõprusest. Rannahotell on mitte ainult koht, kus ööbida, vaid koht, kus luuakse mälestusi ja kus saab tunda end nagu kodus.

Sel sõbrapäeval soovime tänada Ingridit ja kõiki meie imelisi külalise, kelle jaoks on Rannahotell rohkemat kui lihtsalt üks valge maja Pärnu rannas.

*Blogis kasutatud pildi autor Sirli Kirst

Rannahotell
Rannahotell